شیشه لاکوبل رنگی چیست؟

 شیشه لاکوبل

شیشه های رنگی هستند که در طراح داخلی و دکوراسیون بسیار مورد کاربرد قرار می گیرد. شیشه های لاکوبل رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و یا محیط کاری به علت بالا بودن تنوع رنگی بیشترین کاربرد را در طراحی داخلی و بیرونی ساختمان دارند. شیشه لاکوبل های رنگی در موارد بسیار زیادی مورد کاربرد قرار می گیرد. از جمله موارد کاربرد شیشه های لاکوبل می توان به پوشش دیواری ساختمان ها، شیشه ی حمام های شیشه ای، در آشپز خانه ها، چیدمان اتاق خواب ها، میز هایی با رویه ای شیشه ای، دکوراسیون و طراحی داخلی انواع فروشگاه ها، جدا کننده ها مانند پارتیشن ها در ادارات و منازل، در آینه های رنگی و زیبا و هم چنین در شیشه هایی که قابل چاپ هستند و می توان هر تصویر دلخواه را که قادر به چاپ تصویر هستند اشاره نمود.
شيشه لاكوبل رنگی با رنگ های زيبا حالتی از يک رنگين كمان می سازد كه جهت محيط های كوچک و مراكز اداری تجاری بسيار كاربرد دارد. شيشه رنگی لاكوبل مورد توجه صنايع مبلمان و دكوراسيون داخلی بوده و برای ساخت ميز و پارتيشن مورد استفاده قرار می گيرد و همچنين جهت دكوراسيون دفاتر اداری، رستوران، فروشگاه، آشپزخانه، حمام و محيط مسكونی بسيار زيبا می باشد.
اين نوع شيشه در مقابل رطوبت و حرارت مقاوم بوده و از نفوذ رطوبت به ديوار و لايه های ديگر نيز جلوگيری می نمايد. درضمن رنگ های استفاده شده در اين نوع شيشه از نوع شيميايی نبوده و باعث آلودگی محيط نخواهد شد. يك نوع لايه پولی پروپيلن در پشت اين شيشه استفاده شده كه باعث جلوگيری از شكست و ريختن شيشه شده و همچنين در مقابل ضربه و رطوبت شيشه را مقاوم می سازد.
موارد استفاده شیشه های لاکوبل
شیشه های لاکوبل به عنوان جداکننده و پارتیشن در فضاهای اداری و همچنین بخش هایی از فضای مسکونی مانند جدا کردن آشپزخانه از فضای نشیمن، حمام های شیشه ای، میزهای شیشه ای، آینه های دکوراتیو رنگی ،دکوراسیون فروشگاه ها، چیدمان اتاق خواب و …. مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این شیشه ها قابلیت پرینت هر تصویری که مد نظرتان است را دارند.
شیشه های لاکوبل به دو گروه تقسیم می شوند :
گروه نخست شیشه لاکوبل رنگی که یک رو نما هستند و نور را از خود عبور نمی دهند و بیشتر در محیط های داخلی از آنها استفاده می شود و جایگزین خوبی برای کاغذ دیواری است و به صورت پوشش های داخلی در طراحی دکوراسیون داخلی از آنها استفاده می شود و از ویژگی این شیشه های دکوراتیو به قابل شستشو بودن، عدم آسیب پذیری و ضدخش بودن آن ها می توان اشاره کرد. گروه دوم شیشه رنگی های ترنسپرنت که نور را از خود عبور می دهند و از اکثرا در نماهای بیرونی ساختمان پاسیو ها، نورگیر ها و آینه کاری های داخلی بناهای سنتی بهره گرفته می شود و دارای گستره رنگی کمتری در مقایسه با شیشه لاکوبل رنگی می باشند.
 
برای سفارش انواع شیشه رنگی لاکوبل و آگاهی از قیمت شیشه لاکوبل رنگی با اردلان گلس تماس بگیرید.